Молодіжний чемпіонат України з боротьби самбо

21-22 січня в місті Суми відбувся молодіжний чемпіонат України з боротьби самбо. Участь в змаганнях взяли близько 600 самбістів з 23 регіонів країни, які розіграли медалі в двох вікових категоріях, до 18 та до 20 років. На цих змаганнях так брав участь спортсмен з нашого вузу, студент другого курсу, факультету транспортних систем, групи Т-22-18, Майстер спорту України - Леонов Єгор. Єгор виступав у ваговій категорії до 100 кг, у віковій категорії до 20 років, де зайняв бронзову медаль.Наш спортсмен провів 5 поєдинків, в 4 з них, він здобув перемогу достроково над суперниками з Київської, Одеської, Кропивницького та сумкою областях. У боротьбі за вихід у фінал, в рівній боротьбі, Єгор поступився 2 очка спортсмену з Дніпра, майстру спорту з дзюдо. На ЦИХ змаганнях, наш спортсмен проявив характер, волю до перемоги і силу духу.Бажаємо Єгору якнайшвидшого повернення на борцівський килим і перемог в подальших змаганнях. З повагою, тренер, Алієв Раміс Аскеровіч!