Історія Центру

З метою вдосконалення організаційної структури управління університетом, підвищення якості освітніх послуг, керуючись Законом України "Про вищу освіту", рішенням вченої ради ХНАДУ від 15.06.2018 року були внесені зміни до Структури управління ХНАДУ з 01 вересня 2018 року, а саме, створення Центру освітніх послуг на базі Центру підвищення кваліфікації та індивідуальної післядипломної освіти та Центру заочного та дистанційного навчання (наказ №99 від 27.08.2018р.).

Центр освітніх послуг, як самостійний підрозділ(розміщений у головному корпусі ХНАДУ, функціонує під керівництвом доцента, к.е.н. О.М. Шершенюк. Штат центру складається з 8 співробітників. На сьогоднішній день в центрі навчається близько 1000 слухачів за всіма напрямами діяльності.

Основні види діяльності центру: підготовка за заочною формою навчання до рівнів бакалавр та магістр; підвищення кваліфікації фахівців; курси арбітражних керуючих; курси іноземних мов; робітничі професії.

Центр освітініх послуг успішно вирішує поточні завдання та впевнено дивиться в майбутнє. У 2020 році Харківський національний автомобільно-дорожній університет буде святкувати свій ювілей - 90-річчя. Співробітники центру від щирого серця вітають всіх викладачів, студентів і випускників університету та бажають міцного здоров'я та нових творчих успіхів у наукових досягненнях.

Співробітники центру освітніх послуг, 2019р.