Вітаємо Шершенюк Олену Миколаївну з призначенням на посаду директора Центру освітніх послуг

Наказом ректора Харківського національного автомобільно-дорожнього університету за №64/3 від 01 березня 2021 року Шершенюк Олена Миколаївна призначена директором Центру освітніх послуг.

Шановна Олена Миколаївна!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого призначення на високу і відповідальну посаду - директора центру освітніх послуг.

Переконані, що Ваш професійний досвід, енергія, управлінський талант і організаторські здібності дозволять Вам домогтися значних досягнень на цьому високому і відповідальному посту.

Щиро бажаємо конструктивної роботи, невичерпних сил та успіхів у всіх починаннях! Зичимо Вам великих здобутків, а підґрунтям плідної професійної діяльності на новій посаді хай буде міцне здоров`я, сповнене любові серце, натхненна думка й добрі почуття. Хай притаманні Вам енергія, завзятість та наполегливість і надалі сприяють піднесенню іміджу Центру освітніх послуг! Нехай у всіх починаннях Вас супроводжує удача, розуміння та підтримка колег і однодумців, а непроста відповідальна робота приносить задоволення і творчих перемог. Нехай дружні привітання додадуть Вам життєвої наснаги, а людська шана буде подякою за плідну працю!

З повагою, колектив Центру освітніх послуг.

Nach oben